İktisadi ve İdari Bilimler Mezunları Seslerinin Duyulmasını İstiyor

  • 22 Aralık 2016
  • 1.227 kez görüntülendi.
İktisadi ve İdari Bilimler Mezunları Seslerinin Duyulmasını İstiyor

Lisans Kpss sonuçları 14 Temmuz 2016 tarihinde açıklandı. İktisadi ve İdari Bilimler Mezunları için ne adam akıllı sınav açıklanıyor, ne de bir kıpırdama var. Olan sadece 3-5 kişilik ilanlar. Sanki çocuğun ağzına bir parmak bal sürer gibiler. Unutmayın ki İktisadi ve İdari Bilimler Mezunları tam 400 bin kişi.

İktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunları uzun süreler çalışıp, emek verip aldığı puanları kullanamıyor. Özellikle maliye bakanlığı, gelir uzman yardımcılığı, vergi müfettiş yardımcılığı sınavlarının açılmasını herkes dört gözle beklerken neredeyse 2016 yılı bitmek üzere.

400 bin iktisadi ve idari bilimler mezunu olduğu ve özellikle maliye bakanlığında, uzmanlık ve müfettişlik kadrolarında açıkların olduğu düşünüldüğünde, bu mezunlar için sevindirici haberlerin bir an önce verilmesi gerekmektedir. İktisadi ve idari bilimler mezunları zaten zor ve stresli bir çalışma süreci yaşıyorken bir de sınav ilanlarının olmaması durumu iyice zora sokmaktadır. İktisadi ve idari bilimler mezunları emeklerinin yanmasından korkmaktadır.

Bütün bunlara rağmen iktisadi ve idari bilimler mezunları sosyal medyada seslerini duyurmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Özellikle twitter’da yapılan etkinliklere binlerce twit atılırken, bu durum gerekli mercilerce dikkate alınmıyor. İktisadi ve idari bilimler mezunlarının seslerine kulaklarını tıkamaktadır.

İktisadi ve idari bilimler mezunları 22 Aralık 2016 akşamı yine twitterda etkinlik yapmaya hazırlanıyor. Akşam 20:00 da iktisadi ve idari bilimler mezunları twitterı sallayacak gibi görünüyor.

Bu konuda herkesin duyarlı olup, twitterda ki etkinliğe destek vermeleri önem arz ediyor. Ne kadar yüksek ses o kadar yankı uyandırır. Umulur ki gerekli merciler iktisadi ve idari bilimler mezunlarını seslerini duyarlar ve bu genç, çalışkan vatan evlatlarına iş imkanı açarlar.

Biz Kpss Alan Dersleri olarak bu tür etkinliklerde iktisadi ve idari bilimler mezunlarının yanında olduğumuzu bildiririz. Bütün arkadaşlara şimdiden başarılar diler ve gerekli mercilerin sesimizi duymasını temenni ediriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yonetici dedi ki:

    ‪#3000GelirUzmanYrd‬ tag bu arkadaşlar lütfen twetinizi atın.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti veren en iyi şirketler. kütahya evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat esenler evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şişli evden eve nakliyat