Gençlik Ve Spor Bakanlığı Denetçi Yardımcılığı Sınavına Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı

  • 20 Kasım 2017
  • 133 kez görüntülendi.
Gençlik Ve Spor Bakanlığı Denetçi Yardımcılığı Sınavına Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI REHBERLİK VE DENETİM BAŞKANLIĞI DENETÇİ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI BAŞVURU SONUÇLARI
17.11.2017
Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Denetçi Yardımcılığı Giriş Sınavı için başvurular 27 Ekim 2017 – 06 Kasım 2017 tarihleri arasında alınmıştır. Geçerli kabul edilen başvurular arasında KPSSP48 Puan türündeki başarı sıralamasına göre 87.50778 puan ve üzeri puanı olan 300 aday 09 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da yapılacak olan yazılı sınava katılmaya hak kazanmıştır.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların, yazılı sınavın yapılacağı tarih, yer ve adrese ilişkin bilgilerin yer aldığı fotoğraflı Sınav Giriş Belgelerinin çıktısını almaları gerekmekte olup, adaylara ayrıca Sınav Giriş Belgesi gönderilmeyecektir.

Adayların yazılı sınavda, sınav giriş belgesi ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları ve sınav giriş belgesinde belirtilen Sınav Kurallarını dikkate almaları gerekmektedir.

Denetçi Yardımcılığı Giriş Sınavı başvuru sonucunu görmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti veren en iyi şirketler. kütahya evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat esenler evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şişli evden eve nakliyat