Kredi ve Yurtlar Kurumu Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı

  • 21 Kasım 2017
  • 2.139 kez görüntülendi.
Kredi ve Yurtlar Kurumu Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavına Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı için başvurular 25 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında alınmıştır. Geçerli kabul edilen başvurular arasında KPSSP48 Puan türündeki başarı sıralamasına göre 86.30321 puan ve üzeri puanı olan 500 aday 03 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da yapılacak olan yazılı sınava katılmaya hak kazanmıştır.

Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların, başvuru sonuç ekranında yer alan kısımdan, yazılı sınavın yapılacağı tarih, yer ve adrese ilişkin bilgilerin bulunduğu fotoğraflı Sınav Giriş Belgelerinin renkli çıktısını almaları gerekmekte olup, adaylara ayrıca Sınav Giriş Belgesi gönderilmeyecektir.

Adayların yazılı sınavda, Sınav Giriş Belgesi ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları ve Sınav Giriş Belgesinde belirtilen Sınav Kurallarını dikkate almaları gerekmektedir.

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı başvuru sonucunu görmek için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti veren en iyi şirketler. kütahya evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat esenler evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şişli evden eve nakliyat