Gençlik ve Spor Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı

  • 05 Aralık 2017
  • 117 kez görüntülendi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı

Spor Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular 06.11.2017-14.11.2017 tarihleri arasında alınmıştır. Geçerli kabul edilen başvurular arasında KPSS48 puan türündeki başarı sıralamasına göre 86,82415 puan ve üzeri puanı olan 300 aday 16.12.2017 tarihinde Ankara’da yapılacak yazılı sınava katılmaya hak kazanmıştır.
Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların, yazılı sınavın yapılacağı tarih, yer ve adrese ilişkin bilgilerin yer aldığı fotoğraflı Sınav Giriş Belgelerinin çıktısını almaları gerekmekte olup, adaylara ayrıca Sınav Giriş Belgesi gönderilmeyecektir.
Adayların yazılı sınavda, sınav giriş belgeleri ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları ve sınav giriş belgesinde belirtilen Sınav Kurallarını dikkate almaları gerekmektedir.
Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı başvuru sonucunu görmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti veren en iyi şirketler. kütahya evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat esenler evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şişli evden eve nakliyat